BUY BUBBLE FOOTBALL

Witajcie.
Dziś post zupełnie różniący się od tematyki bloga. Kilka dni temu odezwała się do mnie firma Buy Bubble Football w celu współpracy. Nie jestem miłośniczą sportu, ale dwie rzeczy z tego sklepu przykuły moją uwagę i postanowiłam trochę o nich napisać.
Pierwszą rzeczą jest rozkładane łóżko, które można bez problemu przenosić. Świetnie sprawdzi się na wakacjach i obozach, zamiast karimaty. Dostępne jest w czterech kolorach. Łatwo się rozkłada i składa jest małe i lekkie co jest bardzo ważne w czasie wyjazdów.
Kolejną rzeczą jest duża przezroczysta piłka, dzięki której można poruszać się po wodzie. Taka piłka to świetny prezent dla dziecka.W sklepie Buy Bubble Football znajdziecie wiele takich piłek. Przeważnie piłki te wykorzystują piłkarze do treningów, aby ćwiczyć koordynację ruchową.
Miłośnicy piłki nożnej w sklepie Buy Bubble Football znajdą dla siebie wiele przydatnych rzeczy m.in. piłki, pompki, bramki. Sklep ten jest również zaopatrzony w rzeczy związane z łucznictwem i sportami wodnymi. Zapraszam Was do odwiedzenia tego sklepu (klik).
GREEN BUMPER BALLS
BUBBLE BALL SOCCER
HUMAN SOCCER BALL

                                                                                    


Share:

0 komentarze